Časomíra EJZ002 - Časomíra zobrazující na LED displeji

 

Jedná se o stejné provedení jako je EJZ001 http://elektrozdenek.wbs.cz/EJZ001.html?gen=130 ovšem místo PC je zde LED diplej.

Na obrázku je časomíra 100x70cm s velikostí čísel 22cm. Výkon časomíry je 180W.

Jak to celé vypadá a funguje? 

Vytvářím jak malé tak velé LED displeje, velký displej má rozměry 100x70cm a veliksot jednoho čísla je 22 cm. Menší provedení má 70x40cm a velikost jednoho čísla je 12 cm. V praxi to vypadá následovně: Na stole nebo na zemi je položený displej, od displeje vede 5 m kabele na jehož konci je ovládací krabička a funkcemi START, RESET, MODE tlačítko mode slouží k přepínámí funkce a to buď k odečtu času na přípravu a nebo k měření času útoku. Tato funkce je specifická jelikož po nastavení odečtu bliká na displej 5 mniut, po stissknutí tlačítka se čas rozběhne a na 2 s zasní siréna která je na časomíře, po uběhnutí času opět zazní siréna na 2 s. 

Z ovládací krabičky jsou vyvedeny konektory pro připojení pistole, tlačítka, či jiného zařízení pro start. Dále je vyveden konektor pro připojení kabele 100m a také z krabičky vedou svorky pro napájení 12V. Toto vše slouží k lepší manipulaci a skladnosti časomíry. 

Po připojení 100m kabele vede kabel až mezi terče nebo tlačítka, či optickou závoru kde se kabel rozdvojuje na strany 3m tedy celkem 6m (v pravidlech je 5 m). Zde na konci každého kabelu je vodotěsný konektor, který slouží k odpojení protikusu bud na terčích nebo na tlačítku či jinde. 

 

Na smínání času lze využít celkem cokoliv a tlačítka, terče, optickou závoru a cokoliv. Na terče dodávám elektreoniku skládající se z čidla a to jak pro nástřikové tak pro sklopné terče, spínací krabičky, světla a vodotěsného konektoru tak jak je to vidět na obrázku. 

 

Zde je časomíra 60x40cm s velikostí čísel 12cm. Výkon časomíry je 70W.

Tato časomíra EJZ002 je unikátní v tom že umí také odečítat čas, kdy je nastaveno 5 minut na přípravu a po odečtení času, zazní siréna která je integrovaná v časomíře, tuto funkci není nutné využívat.

Čelo časomíry je osazené plexisklem tmavé barvy. Hlavní výhodou časomíry je, že viditelnost na slunci je naprosto výborná, a to hlavně kvůli speciální folii a výkonové elektronice. 

Elektronika kteoru je časomíra osazena je velmi precizní a je vyráběná přímo jen na tuto časomíru, nikde nenajdete toto zapojení, tento obvod. Elektronika je schovaná uvnitř těla časomíry a zároveň je ošetřena ochranným lakem proti korozi, a tak časomíra vydrží i nadcházející generace...

https://www.youtube.com/embed/J0AVh0Jkub8

 

Videa jsou z testování časomíry.

 

 

Časomíra umí více než jen počítat, umí i pozdravit. 

 

 

 

Časomíra EJZ002 může mít několik podob.

Může být start provedený, pistolí, tlačítkem, deskou pro výstup na věž a dalšími prvky dle přání. Časomíra může mít velikost čísel jakou si budete přát, standartně je to 12cm malé čísla a nebo 22cm ale můžou být i větší. 

Zde je vidět rozdíl mezi velkou a malou časomírou.

 

Výhody časomíry EJZ002:

START, pistolí, tlačítkem a nebo kombinací všeho

Využitelná na jakýkoliv sport

Možnost odpočtu času na časomíře pro přípravu závodníků

Možnost zabudování sirény pro start či cíl

Možnost zvolit si barvu čísel

Je možné před čísla přidat písmena L a P

Veliká přesnost

Precizní provedení

Doprava zdarma

Snadná příprava před startem

Nízká cena

Vodotěsnost spojů a konektorů - TESTOVÁNO pod vodou

Odpočet času na přípravu + siréna

 

TEST ČASOMÍRY - PROTOTYP

 

Časomíra se může pochlubit vysokou precizností výroby: 

CENA? Napište mi na zdenek-jiri@seznam.cz určitě se domluvíme, tady je lidský a individuální přístup.

Sada za 16 000Kč obsahuje: dvouřádkový displej 100x70cm (22cm - číslo), ovládací krabičku, 100m kabel, elektroniku na dvoje terče, startovací pistoli + 100ks nábojů a DOPRAVA ZDARMA!!!

Napište mi však email a můžeme dohodnout konkrétní podobu i cenu časomíry, vždy je cena pouze za náklady na výrobu. Časomíru nedělám pro výdělek ale proto aby i menší týmy mohli mít kvalitní časomíru za pár korun a nemuseli na ní nekolik let šetřit či žádat o různé dotace i to však mohou..

 

Testovací desky.

 


Poptávka

Email *
Váš text *

Nadpis

Opište číslo
 

Komentáře

Nový vzkaz
nick  
text
 
 
807+9pět  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist